| Imię | respirator anestezjologiczny |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Słowo kluczowe | medyczny respirator anestezjologiczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | pediatria dzieci i dorosłych |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Aplikacja | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Maszyny do znieczulenia weterynaryjnego, cena fabryczna LV600 w Chinach |
|---|---|
| Wyświetlacz | 8” TFT, ekran dotykowy, oświetlenie górne |
| Model wentylacji | VCV, PCV, ręczny, tryb gotowości SIMV-V (opcjonalnie: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Objętość oddechowa | 20 ~ 1500 ml (opcjonalnie 10-1600 ml), elektroniczny PEEP, parametry mechaniki płuc. |
| Forma fali | Łapa-T,Przepływ-T,VT,CO2-T |
| Nazwa | Łatwe w użyciu maszyny do znieczulenia weterynaryjnego, cena fabryczna LV600 w Chinach Dobra po serw |
|---|---|
| Wyświetlacz | 8” TFT, ekran dotykowy, oświetlenie górne |
| Model wentylacji | VCV, PCV, ręczny, tryb gotowości SIMV-V (opcjonalnie: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Objętość oddechowa | 20 ~ 1500 ml (opcjonalnie 10-1600 ml), elektroniczny PEEP, parametry mechaniki płuc. |
| Forma fali | Łapa-T,Przepływ-T,VT,CO2-T |
| Nazwa | Operacja Użyj wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Najnowsza generacja wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
| Wyświetlacz | 12.1 kolorowy ekran LCD TFT |
| Szereg zastosowań | Dorośli, dzieci i noworodki |
| Materiał | Plastik, stal |
| Nazwa | Operacja szpitalna OSEN 8000D Użyj wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
|---|---|
| słowo kluczowe | Najnowsza generacja wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD 12.1 TFT; |
| Szereg zastosowań | Dorośli, dzieci i noworodki |
| Materiał | Plastik, stal |
| Nazwa | Ręczny monitor pierwszej pomocy OSEN 8000Dmedyczny wieloparametrowy monitor głębokości znieczulenia |
|---|---|
| słowo kluczowe | Najnowsza generacja wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD 12.1 TFT; |
| Szereg zastosowań | Dorośli, dzieci i noworodki |
| Materiał | Plastik, stal |
| Nazwa | Jednorazowe moduły kompatybilne z czujnikiem EEG monitorują 4 elektrody Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | 4 elektrody Czujnik EEG |
| Materiał | Klej przewodzący |
| Rozmiar | 304*36mm |
| Rodzaj dezynfekcji | 75% alkoholu |
| Nazwa | Medyczna i elektryczna pompa strzykawkowa, wejście z klawiatury, łatwa konfiguracja, aprobata Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h (maks.), Krok co 0,1 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 100-800 ml/h (maks.), szybkość KVO 3 ml/h lub 1 ml/h lub = natężenie przepływu |
| Dokładność | ±2% |