| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| funkcja | Nie ma wycieków |
| Oem | zaakceptować |
| Styl | Waporyzator 3 w 1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Automatyczna maszyna CPAP do domu nieinwazyjna maszyna użytkownika S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Maszyna CPAP do użytku domowego |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Typ | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Aplikacja | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Nawilżacze High Flow HFNC Big Flow do tlenoterapii Nawilżacze HFO-1 Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Norma bezpieczeństwa HFNC jest zgodna z wyższymi |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Wyjście wilgotności | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34C >12mg/Lat31'C |
| Zakres przepływu | Dorosły od 10 do 80 LPM |
| Nazwa | Koncentrator tlenu Gotowy tlen do użytku domowego z funkcją atomizacji Seria V 5L |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Do użytku szpitalnego i domowego SL3C550 Niskotemperaturowy i niskociśnieniowy koncentrator tlenu dl |
|---|---|
| słowo kluczowe | Koncentrator tlenu w niskiej temperaturze i niskim ciśnieniu |
| Stężenie tlenu | 93±3% |
| Hałas | 53dB(A) |
| Wyświetlacz | Inteligentna łatwa obsługa na dużym ekranie |
| Nazwa | Przenośna maszyna medyczna Auto CPAP z nawilżaczem i maską S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Auto CPAP (maszyna nieinwazyjna z nawilżaczem i maską) |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |