| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU PRECYZYJNE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Precyzja | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | HE-608-P Kompatybilny z elektrycznie stół chirurgiczny Operacja Łóżko teatralne do chirurgii ogólnej |
|---|---|
| słowo kluczowe | Spełnij wymagania nowoczesnej, najnowocześniejszej chirurgii |
| Materac | Nowa pianka z pamięcią kształtu |
| Materiał | Materiał z włókna węglowego ze stali nierdzewnej |
| Wyposażony | Bateria i urządzenie ładujące |
| Nazwa | Siriusmed serii V 5L do użytku domowego Wyprzedaż fabryki medycznej Przenośny koncentrator tlenu |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Koncentrator tlenu 5L serii V Gotowy do użytku domowego tlen z funkcją atomizacji; |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Elektrohydrauliczna obsługa stołu HE-608-T Operacja chirurgiczna Łóżko teatralne Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Korzystanie z kontroli mikrokomputera |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Trendelenburg | Dwustopniowa dzielona płyta nóg |
| Kontroler | Wizualna prasa ręczna |
| Nazwa maszyny | Precyzyjne mikropompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa maszyny | Szpitalna pompa infuzyjna z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwij produkt | Szpitalna pompa infuzyjna z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa produktu | POMPY INFUZYJNE, MI27, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Szpitalna pompa strzykawkowa z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |