| Nazwa | Siriusmed OEM Przenośny koncentrator tlenu Maszyna serii V Domowy generator tlenu |
|---|---|
| słowo kluczowe | Inteligentny system samokontroli z kodem błędu wyświetlanym na wyświetlaczu LCD. |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Czystość tlenu | 93%±3% |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Przenośna automatyczna maszyna BiPAP serii LA z nawilżaczem i maską |
|---|---|
| słowo kluczowe | Użytku domowego Auto BiPAP Maszyna |
| Islop | Auto, poziom 1-6 |
| Materiał | Metal, Plastik |
| Poziom hałasu | ≤30dB |
| Nazwa produktu | ŁATWE W UŻYCIU POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU BIAŁE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE MEDYCZNE ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Siriusmed V seria 5L Koncentrator tlenu Generator tlenu Medyczny |
|---|---|
| słowo kluczowe | 24-godzinny ciągły pracujący koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Seria V 5L Filtr do użytku szpitalnego do użytku domowego 96% koncentrator tlenu Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Koncentrator tlenu o bardzo niskim poziomie hałasu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Przenośny respirator — usługi ratownicze — lekki i wygodny |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Nazwać | Automatyczna maszyna nieinwazyjna CPAP z podgrzewanym nawilżaczem Maszyna użytkownika S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Nieinwazyjna maszyna CPAP do użytku domowego |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Automatyczna maszyna CPAP do domu nieinwazyjna maszyna użytkownika S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Maszyna CPAP do użytku domowego |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| funkcja | Nie ma wycieków |
| Styl | Waporyzator 3 w 1 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Oem | zaakceptować |