| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Numer modelu | HE-K-6 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | metal |
| Podanie | Sala operacyjna, endoskopowa sala operacyjna, |
| Nazwa | PM5000 12-calowy przenośny wieloparametrowy medyczny monitor pacjenta ICU z przebiegiem EKG |
|---|---|
| słowo kluczowe | Szpital ICU używa monitora EKG pacjenta |
| Wymiary | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Ekran | 12,1 cala TFT LCD |
| Rezolucja | 800 x 600 pikseli |
| Nazwa | Elastyczna pompa infuzyjna Możliwość układania w stos automatyczny zacisk swobodnego przepływu z zas |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwa | Niedrogi i łatwy w użyciu respirator awaryjny dla COIVD-19 |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwać | Przenośna maszyna medyczna Auto CPAP z nawilżaczem i maską S25 Purple Horn |
|---|---|
| słowo kluczowe | Auto CPAP (maszyna nieinwazyjna z nawilżaczem i maską) |
| waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | elektryczny |
| Nazwa | Przenośna maszyna medyczna Auto CPAP z nawilżaczem i maską S25 Purple Horn |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Auto CPAP (maszyna nieinwazyjna z nawilżaczem i maską) |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Niedrogi i łatwy w użyciu respirator awaryjny dla COIVD-19 H-100C |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Narzędzie do testowania sprzętu medycznego - G08, uniwersalny analizator przepływu gazu; |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Purple Horn |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Nadaje się do aparatu anestezjologicznego i respiratora |
| Nazwa | Nawilżacz oddechowy do respiratora, podgrzewany, pasuje do wentylatorów importowanych i domowych; Za |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Purple Horn |
| Gwarancja | 1 rok |
| Szeroki zakres użytkowania | Nadaje się do aparatu anestezjologicznego i respiratora |
| Zasady płatności | T/T |