| Nazwa | ZH-A51 Medyczny koncentrator tlenu do użytku medycznego i domowego Purple Horn |
|---|---|
| słowo kluczowe | Sprężarka bezolejowa 24 godziny ciągłej pracy |
| Czystość tlenu | 93%±3% |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Napięcie znamionowe | AC220 ± 22 V, 50 Hz ± 1 HZ |
| Nazwa | Respirator transportowy dla COVID-19 - Jogger, Purple Horn Emergency |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Przenośny wentylator wyprodukowany w Chinach - H-100C Najlepsza cena i jakość |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Wyprodukowany w Chinach wentylator awaryjny-jogger-przenośny z wózkiem |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Pompy infuzyjne do produktów weterynaryjnych, Mi23, zatwierdzone przez Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | Pompy infuzyjne do produktów weterynaryjnych, Mi23, zatwierdzone przez Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwa | Łatwe w użyciu pompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, |
| Nazwa | Niedrogie białe pompy infuzyjne, Mi20, zatwierdzony przez Ce/Iso sprzęt szpitalny |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa maszyny | ŁATWE W UŻYCIU Precyzyjne POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU PRECYZYJNE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |