| Nazwa | S25 Opieka zdrowotna do snu Automatyczna maszyna CPAP BIPAP do domu nieinwazyjna |
|---|---|
| słowo kluczowe | Maszyna CPAP do użytku domowego |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Respirator awaryjny dla COVID-19 - Siriusmed Najlepsza cena i jakość |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Przenośna maszyna medyczna Auto CPAP z nawilżaczem i maską S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Auto CPAP (maszyna nieinwazyjna z nawilżaczem i maską) |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośna maszyna medyczna Auto CPAP z nawilżaczem i maską S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Auto CPAP (maszyna nieinwazyjna z nawilżaczem i maską) |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Cena fabryczna SL3C510 Koncentrator tlenu do użytku medycznego i domowego dla Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Zastosuj technologię redukcji szumów, cichą pracę, brak zakłóceń snu; |
| Stężenie tlenu | 93±3% |
| Hałas | 53dB(A) |
| Wyświetlacz | Inteligentna łatwa obsługa na dużym ekranie |
| Imię | respirator anestezjologiczny |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Słowo kluczowe | medyczny respirator anestezjologiczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Aplikacja | pediatria dzieci i dorosłych |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny wentylator wyprodukowany w Chinach - H-100C Najlepsza cena i jakość |
|---|---|
| Model | H-100C |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Niedrogi i łatwy w użyciu respirator awaryjny dla COIVD-19 |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |