| Nazwa | Elektrohydrauliczny stół operacyjny Operacja chirurgiczna Łóżko teatralne Siriusmed HE-608-T |
|---|---|
| słowo kluczowe | Korzystanie z kontroli mikrokomputera |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Trendelenburg | Dwustopniowa dzielona płyta nóg |
| Kontroler | Wizualna prasa ręczna |
| Nazwa | Siriusmed Medical ze stali nierdzewnej ręcznie regulowany stół chirurgiczny HE-608-T1 stół operacyjn |
|---|---|
| słowo kluczowe | Zastosowanie elektrycznej technologii transmisji popychacza |
| Wyposażony | Funkcja resetowania jednym klawiszem |
| Most | Wbudowany elektryczny mostek nerkowy |
| Projekt | Wymienna konstrukcja płyty głowy i nóg |
| Nazwa | Operacja Użyj wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Najnowsza generacja wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
| Wyświetlacz | 12.1 kolorowy ekran LCD TFT |
| Szereg zastosowań | Dorośli, dzieci i noworodki |
| Materiał | Plastik, stal |
| Nazwa | Szpitalna pompa strzykawkowa z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | Przenośny respirator — usługi ratownicze — lekki i wygodny |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Nazwa | Respirator transportowy dla COVID-19 - Jogger, Siriusmed Emergency |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |
| Nazwa | Automatyczna maszyna CPAP do domu nieinwazyjna maszyna użytkownika S25 Siriusmed |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Maszyna CPAP do użytku domowego |
| Waga | 0,8 kg (bez nawilżacza) |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Koncentrator tlenu 5L serii V Gotowy do użytku domowego tlen z funkcją atomizacji; |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Seria V 5L Filtr do użytku szpitalnego do użytku domowego 96% koncentrator tlenu Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Koncentrator tlenu o bardzo niskim poziomie hałasu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa maszyny | Precyzyjne mikropompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |