| Nazwa | CHINY PRECYZYJNE POMPY STRZYKAWKOWE, MS51, WYPOSAŻENIE OIOMÓW Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU POMPY STRZYKAWKOWE BIAŁE, MS58, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | HE-L700 Sprzęt szpitalny lampa chirurgiczna do badania bezcieniowa lampa operacyjna LED |
|---|---|
| słowo kluczowe | 80 sztuk żarówek bezcieniowych lamp |
| Oświetlenie (regulowane) | 40 000-180 000 luksów |
| Pobór mocy (W) | 80 |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Nazwa | Ręczny, medyczny, wieloparametrowy monitor głębokości znieczulenia OSEN 8000D |
|---|---|
| słowo kluczowe | Najnowsza generacja wieloparametrowego monitora głębokości znieczulenia |
| Wyświetlacz | Duży ekran LCD 12.1 TFT; |
| Szereg zastosowań | Dorośli, dzieci i noworodki |
| Materiał | Plastik, stal |
| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU Precyzyjne POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, Dobra cena WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, chińska cena fabryczna WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | Wyprodukowany w Chinach Dobry produkt weterynaryjny, pompy infuzyjne, Mi25, zatwierdzone przez Ce/Is |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwa | Maszyny do znieczulenia weterynaryjnego, cena fabryczna LV600 w Chinach |
|---|---|
| Wyświetlacz | 8” TFT, ekran dotykowy, oświetlenie górne |
| Model wentylacji | VCV, PCV, ręczny, tryb gotowości SIMV-V (opcjonalnie: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Objętość oddechowa | 20 ~ 1500 ml (opcjonalnie 10-1600 ml), elektroniczny PEEP, parametry mechaniki płuc. |
| Forma fali | Łapa-T,Przepływ-T,VT,CO2-T |
| Nazwa | Wyprodukowany w Chinach wentylator awaryjny-jogger-przenośny z wózkiem |
|---|---|
| Model | Uprawiający jogging |
| Podanie | Pediatria i dorośli |
| Materiał | metal |
| Orzecznictwo | ISO 13485; ISO 9001 |