| Nazwa | Akcesoria do sprzętu medycznego respiratora, przewód powietrzny z normą europejską do podłączenia bu |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Odpowiedni dla niemowląt i dorosłych |
| Nazwa | Akcesoria do sprzętu medycznego respiratora, przewód powietrzny z normą niemiecką do podłączenia but |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Odpowiedni dla niemowląt i dorosłych |
| Nazwa | Wyposażenie medyczne respiratora, przewód powietrzny z francuską normą do podłączenia butli tlenowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Odpowiedni dla niemowląt i dorosłych |
| Nazwa | Akcesoria do sprzętu medycznego respiratora, przewód powietrzny z brytyjskim standardem do podłączen |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Odpowiedni dla niemowląt i dorosłych |
| Nazwa | Wyposażenie medyczne respiratora, przewód powietrzny z francuską normą do podłączenia butli tlenowej |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Odpowiedni dla niemowląt i dorosłych |
| Nazwa | Siriusmed OEM Przenośny koncentrator tlenu Maszyna serii V Domowy generator tlenu |
|---|---|
| słowo kluczowe | Inteligentny system samokontroli z kodem błędu wyświetlanym na wyświetlaczu LCD. |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Czystość tlenu | 93%±3% |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | CONTEC PM5000 CE szpitalny OIOM tani monitor pacjenta Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Monitorowanie pacjenta szpital środowisko kliniczne opieka domowa |
| Wyświetlacz | 12,1 cala TFT LCD z białym podświetleniem LED, |
| Waga | 3,75 kg (8,27 lb), w tym 1 bateria |
| Materiał | Plastik, ABS |
| Nazwa | Nawilżacze High Flow HFNC Big Flow do tlenoterapii Nawilżacze HFO-1 Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Norma bezpieczeństwa HFNC jest zgodna z wyższymi |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Wyjście wilgotności | >33 mg/Lat37°C >12mg/Lat 34C >12mg/Lat31'C |
| Zakres przepływu | Dorosły od 10 do 80 LPM |
| Nazwa | Koncentrator tlenu Gotowy tlen do użytku domowego z funkcją atomizacji Seria V 5L |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Kompatybilny z elektrycznie stół operacyjny chirurgiczny HE-608-P Łóżko teatralne dla Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Spełnij wymagania nowoczesnej, najnowocześniejszej chirurgii |
| Materac | Nowa pianka z pamięcią kształtu |
| Materiał | Materiał z włókna węglowego ze stali nierdzewnej |
| Wyposażony | Bateria i urządzenie ładujące |