| Nazwa | Purple Horn Medical ze stali nierdzewnej ręcznie regulowany stół chirurgiczny HE-608-T1 stół operacy |
|---|---|
| słowo kluczowe | Zastosowanie elektrycznej technologii transmisji popychacza |
| Wyposażony | Funkcja resetowania jednym klawiszem |
| Most | Wbudowany elektryczny mostek nerkowy |
| Projekt | Wymienna konstrukcja płyty głowy i nóg |
| Nazwa | HE-608-A Medical OT Elektryczny chirurgiczny stół operacyjny Wielofunkcyjny okulistyczny |
|---|---|
| słowo kluczowe | Z łatwością manipuluj różnymi funkcjami stołu. |
| Ręczna regulacja wbudowanego mostka nerkowego | 0-120(mm) |
| Baza | Konstrukcja w kształcie litery T |
| Materac | 80mm dwuwarstwowa pianka z pamięcią kształtu |
| Nazwa | Medyczny OT Elektryczny Chirurgiczny Stół Operacyjny Wielofunkcyjny Okulistyczny HE-608-A |
|---|---|
| słowo kluczowe | Z łatwością manipuluj różnymi funkcjami stołu. |
| Ręczna regulacja wbudowanego mostka nerkowego | 0-120(mm) |
| Baza | Konstrukcja w kształcie litery T |
| Materac | 80mm dwuwarstwowa pianka z pamięcią kształtu |
| Nazwa | Sala chirurgiczna Szpital Elektryczny stół teatralny, stół operacyjny Purple Horn Medical SXD8801 |
|---|---|
| słowo kluczowe | Funkcjonalność i komfort dla większej wydajności na sali operacyjnej |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Zapas baterii | TAK |
| Most w górę | ≥120mm |
| Nazwa | Elektryczny szpital ginekologiczny Purple Horn SXD8801 Sprzętowy stół operacyjny |
|---|---|
| słowo kluczowe | Funkcjonalność i komfort dla większej wydajności na sali operacyjnej |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Zapas baterii | TAK |
| Most w górę | ≥120mm |
| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU Precyzyjne POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | CHINY Wysokiej jakości pompy infuzyjne do produktów weterynaryjnych, Mi23, zatwierdzona dostawa Ce/I |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa produktu | POMPY INFUZYJNE, MI27, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, Dobra cena WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, dobrej jakości WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |