| Nazwa | CHINY ŁATWE W OBSŁUDZE POMPY STRZYKAWKOWE, MS37, SPRZĘT OIOMÓW Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa maszyny | WYSOKIEJ JAKOŚCI POMPY STRZYKAWKOWE, MS37, SPRZĘT OIOMÓW Z DOPUSZCZENIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Funkcja alarmu | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | POMPY STRZYKAWKOWE O NIŻSZEJ CENIE, MS37, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | POMPY STRZYKAWKOWE W NIŻSZEJ CENIE BIAŁE, MS37, WYPOSAŻENIE MEDYCZNE Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm maszyny | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU POMPY STRZYKAWKOWE BIAŁE, MS58, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY PRECYZYJNE POMPY STRZYKAWKOWE DOBRA JAKOŚĆ, MS58, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU POMPY STRZYKAWKOWE BIAŁE, MS32, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | Do użytku szpitalnego i domowego SSL3C510 Medyczny koncentrator tlenu dla Purple Horn |
|---|---|
| słowo kluczowe | Koncentrator tlenu w niskiej temperaturze i niskim ciśnieniu |
| Stężenie tlenu | 93±3% |
| Hałas | 53dB(A) |
| Wyświetlacz | Inteligentna łatwa obsługa na dużym ekranie |
| Nazwa | Sala chirurgiczna Bezcieniowa operacja sufitowa SX-II 700L Siła uzdrawiania |
|---|---|
| słowo kluczowe | W trybie nakłucia żyły lampa bezcieniowa |
| Liczba żarówek | 80 sztuk |
| Natężenie oświetlenia (Lux) | 40,0000—140000 luksów |
| Temperatura barwowa (K) | 3700K (5000K) |
| Nazwa | HE-L700 Sprzęt szpitalny lampa chirurgiczna do badania bezcieniowa lampa operacyjna LED |
|---|---|
| słowo kluczowe | 80 sztuk żarówek bezcieniowych lamp |
| Oświetlenie (regulowane) | 40 000-180 000 luksów |
| Pobór mocy (W) | 80 |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |