| nazwisko | medyczny przenośny respirator siriusmed z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowo kluczowe | respirator siriusmed |
| Źródło prądu | Elektryczne |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Nowy projekt szpitalny ICU podłącz monitor pacjenta serii HT9 Siriusmed Meical |
|---|---|
| słowo kluczowe | monitor pacjenta z 3/5-odprowadzeniowym EKG, Hwatime SpO2,NIBP, RESP, 2-Temp |
| EKG | Liczba odprowadzeń 3 lub 5 odprowadzeń |
| Zakres sygnału EKG | ±8 mV (Vp-p) |
| Rozmiar ekranu | 17-calowy kolorowy ekran TFT LCD z obsługą wielu kanałów |
| Nazwa | Tani monitor pacjenta UM2012 Unikalny pochylony panel Siriusmed Meical |
|---|---|
| słowo kluczowe | Unikalny pochylony panel o dużej pojemności do przechowywania monitora pacjenta |
| Materiał | Plastik i stal |
| Wymiary | 178mmWx285mmHx310mmD |
| Rozmiar ekranu | Wysoka rozdzielczość o przekątnej 12,1 cala |
| Nazwa | HE-608-P Kompatybilny z elektrycznie stół chirurgiczny Operacja Łóżko teatralne do chirurgii ogólnej |
|---|---|
| słowo kluczowe | Spełnij wymagania nowoczesnej, najnowocześniejszej chirurgii |
| Materac | Nowa pianka z pamięcią kształtu |
| Materiał | Materiał z włókna węglowego ze stali nierdzewnej |
| Wyposażony | Bateria i urządzenie ładujące |
| Nazwa | Elektrohydrauliczny stół operacyjny HE-608-T Chirurgiczny stół operacyjny Operacja Łóżko teatralne S |
|---|---|
| słowo kluczowe | Korzystanie z kontroli mikrokomputera |
| Materiał | Metal, stal, stal nierdzewna |
| Trendelenburg | Dwustopniowa dzielona płyta nóg |
| Kontroler | Wizualna prasa ręczna |
| Nazwa | ZH-A51 Medyczny koncentrator tlenu do użytku medycznego i domowego Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Sprężarka bezolejowa 24 godziny ciągłej pracy |
| Czystość tlenu | 93%±3% |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Napięcie znamionowe | AC220 ± 22 V, 50 Hz ± 1 HZ |
| Nazwa | Jednorazowe moduły kompatybilne z czujnikiem EEG monitorują 4 elektrody Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | 4 elektrody Czujnik EEG |
| Materiał | Klej przewodzący |
| Rozmiar | 304*36mm |
| Rodzaj dezynfekcji | 75% alkoholu |
| Nazwa | China Stock Auto CPAP machine Medical z nawilżaczem i maską S25 Siriusmed |
|---|---|
| słowo kluczowe | Maszyna CPAP z nawilżaczem i maską |
| Dokładność ciśnienia statycznego | 0,5 cm H2O |
| Materiał | Plastikowy |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Nazwa | Siriusmed V seria 5L Koncentrator tlenu Generator tlenu Medyczny |
|---|---|
| słowo kluczowe | 24-godzinny ciągły pracujący koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |
| Nazwa | Siriusmed serii V 5L do użytku domowego Wyprzedaż fabryki medycznej Przenośny koncentrator tlenu |
|---|---|
| słowo kluczowe | Długa żywotność sit molekularnych Koncentrator tlenu |
| Poziom hałasu | ≤40dB |
| Rodzaj | Aparatura oddechowa |
| Zakres przepływu | 0,6 --5L |