| Nazwa | HFO-1 Podgrzewane, nawilżane wysokoprzepływowe urządzenia tlenowe HFNC dla szpitala |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Podgrzewane, nawilżane urządzenia tlenowe o wysokim przepływie |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran dotykowy LCD |
| Unikalne funkcje | SpO2, przepłukiwanie O2, przegląd trendów, pomocniczy O2 |
| Dokładność ustawienia temperatury | ± 2 ℃ |
| Nazwa | Do użytku szpitalnego i domowego Medyczny koncentrator tlenu SL3C550 5L/10L |
|---|---|
| słowo kluczowe | 10 Koncentrator tlenu do operacji medycznych LPM-Dual Flows |
| Stężenie tlenu | 93±3% |
| Hałas | 53dB(A) |
| Wyświetlacz | Inteligentna łatwa obsługa na dużym ekranie |
| nazwisko | medyczny przenośny respirator siriusmed z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowo kluczowe | respirator siriusmed |
| Źródło prądu | Elektryczne |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| nazwisko | medyczny przenośny respirator siriusmed z ekranem dotykowym |
|---|---|
| Słowo kluczowe | respirator siriusmed |
| Źródło prądu | Elektryczne |
| Materiał | Metalowe, Plastikowe |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Narzędzie do testowania sprzętu medycznego - G08, uniwersalny analizator przepływu gazu; |
|---|---|
| Słowo kluczowe | Respirator Siriusmed |
| Gwarancja | 1 rok |
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa I |
| Szeroki zakres użytkowania | Nadaje się do aparatu anestezjologicznego i respiratora |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU PRECYZYJNE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Precyzja | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Aplikacja | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |