| Nazwa | CHINY Cena PRECYZYJNE POMPY STRZYKAWKOWE, MS31, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa produktu | CHINY Cena PRECYZYJNE POMPY STRZYKAWKOWE, MS31, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm produktu | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY NISKA CENA ŁATWE W UŻYCIU POMPY STRZYKAWKOWE, MS51, SPRZĘT OIOMÓW Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | Made in China Sprzęt weterynaryjny, pompy infuzyjne, zatwierdzone przez Mi25, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwa | Maszyny do znieczulenia weterynaryjnego, cena fabryczna LV600 w Chinach Dobra po serwisie |
|---|---|
| Wyświetlacz | 8” TFT, ekran dotykowy, oświetlenie górne |
| Model wentylacji | VCV, PCV, ręczny, tryb gotowości SIMV-V (opcjonalnie: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Objętość oddechowa | 20 ~ 1500 ml (opcjonalnie 10-1600 ml), elektroniczny PEEP, parametry mechaniki płuc. |
| Forma fali | Łapa-T,Przepływ-T,VT,CO2-T |
| Nazwa | Łatwe w użyciu maszyny do znieczulenia weterynaryjnego, cena fabryczna LV600 w Chinach Dobra po serw |
|---|---|
| Wyświetlacz | 8” TFT, ekran dotykowy, oświetlenie górne |
| Model wentylacji | VCV, PCV, ręczny, tryb gotowości SIMV-V (opcjonalnie: SIMV-P, SPONT/PSV) |
| Objętość oddechowa | 20 ~ 1500 ml (opcjonalnie 10-1600 ml), elektroniczny PEEP, parametry mechaniki płuc. |
| Forma fali | Łapa-T,Przepływ-T,VT,CO2-T |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Numer modelu | HE-K-3 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | metal |
| Certyfikat jakości | CE ISO 13485 |
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Numer modelu | HE-K-6 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Materiał | metal |
| Podanie | Sala operacyjna, endoskopowa sala operacyjna, |
| Nazwa | PM5000 12-calowy przenośny wieloparametrowy medyczny monitor pacjenta ICU z przebiegiem EKG |
|---|---|
| słowo kluczowe | Szpital ICU używa monitora EKG pacjenta |
| Wymiary | 324mmWx 324mmHx 183mmD |
| Ekran | 12,1 cala TFT LCD |
| Rezolucja | 800 x 600 pikseli |
| Nazwa | Elastyczna pompa infuzyjna Możliwość układania w stos automatyczny zacisk swobodnego przepływu z zas |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Dokładność | ±5% |