| Nazwa | CHINY ŁATWE W OBSŁUDZE POMPY STRZYKAWKOWE, MS58, SPRZĘT OIOMÓW Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W OBSŁUDZE POMPY STRZYKAWKOWE, MS37, SPRZĘT OIOMÓW Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa maszyny | WYSOKIEJ JAKOŚCI POMPY STRZYKAWKOWE, MS37, SPRZĘT OIOMÓW Z DOPUSZCZENIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Funkcja alarmu | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | POMPY STRZYKAWKOWE O NIŻSZEJ CENIE, MS37, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | POMPY STRZYKAWKOWE W NIŻSZEJ CENIE BIAŁE, MS37, WYPOSAŻENIE MEDYCZNE Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm maszyny | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY PRECYZYJNE POMPY STRZYKAWKOWE DOBRA JAKOŚĆ, MS58, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU POMPY STRZYKAWKOWE BIAŁE, MS32, SPRZĘT OIOMOWY Z CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |
| Nazwa | Sala chirurgiczna Bezcieniowa operacja sufitowa SX-II 700L Siła uzdrawiania |
|---|---|
| słowo kluczowe | W trybie nakłucia żyły lampa bezcieniowa |
| Liczba żarówek | 80 sztuk |
| Natężenie oświetlenia (Lux) | 40,0000—140000 luksów |
| Temperatura barwowa (K) | 3700K (5000K) |
| Nazwa | Przenośna automatyczna maszyna BiPAP serii LA z nawilżaczem i maską |
|---|---|
| słowo kluczowe | Użytku domowego Auto BiPAP Maszyna |
| Islop | Auto, poziom 1-6 |
| Materiał | Metal, Plastik |
| Poziom hałasu | ≤30dB |
| Nazwa | HE-L500I Medyczny sprzęt oświetleniowy mobilna lampa operacyjna led lampa chirurgiczna |
|---|---|
| słowo kluczowe | Uniwersalny system zawieszenia |
| Materiał | Metal, plastik, stal |
| Natężenie światła | 30 000-160 000 luksów |
| Rodzaj żarówki | DOPROWADZIŁO |