| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, Dobra cena WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | ŁATWE W UŻYCIU BIAŁE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE MEDYCZNE Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | CHINY ŁATWE W UŻYCIU BIAŁE POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE MEDYCZNE ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa produktu | Precyzyjne mikro pompy infuzyjne, chińska cena fabryczna Mi20, zatwierdzony przez Ce / ISO sprzęt sz |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Szybkość przepływu infuzji | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość ciśnienia okluzji | Trzy poziomy: wysoki, średni, niski |
| Nazwa maszyny | Precyzyjne mikropompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa produktu | POMPY INFUZYJNE, MI27, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Łatwe w użyciu pompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, |
| Nazwa produktu | ŁATWE W UŻYCIU POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa maszyny | ŁATWE W UŻYCIU Precyzyjne POMPY INFUZYJNE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA Z ZASTOSOWANIEM CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | BIAŁE POMPY INFUZYJNE W PRZYSTĘPNEJ CENIE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |