| Nazwa | BIAŁE POMPY INFUZYJNE W PRZYSTĘPNEJ CENIE, MI22, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Made in China Weterynaryjny Niska cena Dobry produkt, pompy infuzyjne, Mi25, Ce/Iso Approved |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Precyzja | ±5% |
| Nazwa | Przystępny cenowo produkt weterynaryjny, pompy infuzyjne, Mi23, dostawa z atestem Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwa | POMPY INFUZYJNE, MI23, ZATWIERDZONE CE / ISO Weterynaryjny sprzęt medyczny i zaopatrzenie |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | Pompy infuzyjne do produktów weterynaryjnych, Mi23, zatwierdzone przez Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Imię | Niedrogie pompy infuzyjne, sprzęt szpitalny zatwierdzony przez Mi20, Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| precyzja | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Elastyczna pompa infuzyjna Możliwość układania w stos automatyczny zacisk swobodnego przepływu z zas |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Dokładność | ±5% |
| Nazwij produkt | Szpitalna pompa infuzyjna z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa | Niedrogie białe pompy infuzyjne, Mi20, zatwierdzony przez Ce/Iso sprzęt szpitalny |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Pompy infuzyjne do produktów weterynaryjnych, Mi23, zatwierdzone przez Ce/Iso |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |