| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Aplikacja | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria do anestezjologii, Aparaty do znieczuleń, Aparaty oddechowe |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulenia parownika, maszyna do znieczulenia dla dorosłych, maszyna do zniec |
| Zastosowanie | Sala operacyjna, Stosowana dla dzieci i dorosłych, Dorosłych i pediatrycznych (powyżej 3 kg) |
| gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do anestezji |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna, stosowana dla dzieci i dorosłych, dorosłych i dzieci (powyżej 3 kg) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Rodzaj | Sprzęt i akcesoria anestezjologiczne, aparat do znieczulenia, aparat oddechowy |
|---|---|
| Klasyfikacja instrumentów | Klasa III |
| Nazwa produktu | Szpitalna maszyna do znieczulania parowników, maszyna do znieczulania dorosłych, maszyna do znieczul |
| Podanie | Sala operacyjna |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa maszyny | Szpitalna pompa infuzyjna z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,1-9999,9 ml, krok po 0,1 ml |
| Przepływ | 0,1-1800 ml/h, Krok po 0,1 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwij produkt | Szpitalna pompa infuzyjna z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-2200ml/h, krok co 1ml/h |
| Nazwa produktu | POMPY INFUZYJNE, MI27, WYPOSAŻENIE SZPITALA ZATWIERDZONE CE/ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.99 ml, krok po 0,01 ml |
| Przepływ | 0,01-1800 ml/h, Krok co 0,01 ml/h |
| Dokładność infuzji | ±5% |
| Szybkość oczyszczania/bolusa | 1-1800ml/h regulowany, ±20% |
| Nazwa | Szpitalna pompa strzykawkowa z certyfikatem CE / ISO |
|---|---|
| Objętość infuzji | 0,01-9999.999 ml, krok po 0,01 ml |
| Rozmiar strzykawki | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Szybkość bolusa | 2ml syringe: 100ml/h; strzykawka 2ml: 100ml/h; 5ml syringe: 150ml/h; strzyka |
| Alarm | Low battery; Niski poziom baterii; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC an |